Vítejte na mých stránkách věnované mému koníčku, pečení dortů. 

 

 

 

K pečení dortů jsem se dostala zcela náhodou. Kamarádka ukazovala fotky z prvních narozenin svého syna a zaujal mě jeho dortík. Kamarádka ho prý pekla sama. Byla to pro mě velká motivace na květen 2011, kdy i náš Sebastiánek slaví první narozeniny a já si řekla, že mu také dort upeču. Už v říjnu 2010 jsem začla vybírat, co mu upeču. Už jen prohlížením inspirací jsem byla natěšená a rozhodla se, svůj první dortík udělat hned. Během prvního měsíce jsem udělala 4 a tak to pokračovalo dále. Propadla jsem tomu natolik, že jsem si nakoupila všelijaké pomůcky a tešila na další narozeniny a svátky v rodině, abych mohla udělat další dorty.Největší radost mám, když se dorty líbí a chutnají.

 

Jsem jen amatér a peču pro rodinu, kamarády a známé. 

 

 

 

 

Novinky

Změna jména :-)

07.05.2012 12:23
Jedna novinka netýkající se dortování se odehrála 5.5.2012 v kostele ve Šlapanicích, ve kterém jsem změnila příjmení Smílková na Ryglová :-).

Nové dorty

08.04.2012 21:08
Po dlouhé absenci jsem přidala další dorty. V dětské galerii posledních asi 6 dortů, kaly a traktor s valníkem.

Úpravy

03.02.2012 14:14
Konečně jsem se dostala k tomu, abych provdla nějaké aktuální změny informací na webu. Průběžně doplňuji i nové dorty :-)